Fenntarthatósági előadás a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnáziumban

2023. március 16-án délelőtt a Csik napok keretében tartottunk előadást , a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnáziumban, ahol felsőtagozatosok és gimnazisták ismerkedhettek a fenntartható fejlődés célrendszerével és intézetünk munkájával.

Az előadás keretei között ők is meggyőződhettek arról, hogy nem csupán jeles művészek, sportolók, tudósok vagy politikusok lehetne elkötelezett aktivistái a fenntarthatóságnak, hanem ők maguk is már dolgozhatnak rajta. Fenntartható közösség, vízzel, környezetvédelemmel kapcsolatosan vagy a szegénységgel, étkezéssel összefüggésben.

Köszönjük a lehetőséget! Bízunk benne, hogy a diákok sok információt magukkal vittek előadásunkból, amit mindennapi életükben is hasznosíthatnak.

Címkék: KFI